Dráva Szövetség | H-8851 Gyékényes József A. u. 1. 2018. 12. 19. (Wednesday)
Természetvédelmi vízitúra-vezető képzés

A két hosszúhétvégés tanfolyamon a hallgatók megismerkednek a különféle evezési technikákkal, a vízimentés alapjaival, a legfontosabb természetvédelmi ismeretekkel és minden olyan tudnivalóval, melyek birtokában nyugodtan szervezhetnek, s vezethetnek csoportokat.

A tanfolyamon elismert szakemberek tartják az előadásokat, mind elméletben, mind gyakorlatban: - Timm Andrea, a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálatának oktatója- Kele Attila, vadvízi kajak-kenu oktató - Lelkes András Muramenti TK vezetője - Toldi Miklós, a Dráva Szövetség elnöke
Képzési napok: 2012. augusztus 16-19., 23-26. Valamennyi napon 8-tól 17 óráig, egy órás ebédszünettel. Étkezési lehetőséget és ingyenes szállást a szervezők  biztosítanak a hallgatóknak!

A képzés helyszíne: Gyékényes, Kék-tó Kemping. A képzés maximális létszáma 20 fő.

Generálási idő: 0.03 másodperc - 10 lekérdezés 249,087 egyedi látogató