Dráva Szövetség | H-8851 Gyékényes József A. u. 1. 2018. 12. 18. (Tuesday)
Vízitúra-vezető képzés

A négy hétvégés tanfolyamon a hallgatók megismerkednek a különféle evezési technikákkal, a vízimentés alapjaival, a legfontosabb természetvédelmi ismeretekkel és minden olyan tudnivalóval, melyek birtokában nyugodtan szervezhetnek, s vezethetnek csoportokat.

A tanfolyamon elismert szakemberek tartják az előadásokat, mind elméletben, mind gyakorlatban:
- Bagyó Sándor, a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálatának elnöke
- Kele Attila, vadvízi kajak-kenu oktató
- Lelkes András Muramenti TK vezetője
- Toldi Miklós, a Dráva Szövetség elnöke

Képzési napok: szeptember 8-9, 15-16, 22-23., 29-30. Valamennyi napon 8-tól 17 óráig, egy órás ebédszünettel. Ebédet a szervezők térítésmentesen biztosítják a hallgatóknak!

A képzés helyszíne: Gyékényes, Kék-tó Kemping. A képzés maximális létszáma 20 fő.

Generálási idő: 0.02 másodperc - 10 lekérdezés 249,055 egyedi látogató